szöveg kicsinyítéseszöveg nagyítása
Vantara Gyulát megtalálja:
facebook
YouTube
Twitter
2018.02.02.  
2560 alkalommal olvasva
A KDNP újkígyósi szervezete készen áll az idei feladatokra

A Kereszténydemokrata Néppárt újkígyósi alapszervezete megtartotta az idei esztendő első, vacsorával egybekötött taggyűlését. Az esti rendezvényt jelenlétével megtisztelte Vantara Gyula Békés megye 1 sz. választókerületének országgyűlési képviselője. A taggyűlést rövid beszámolókkal kezdődött, melynek keretében Szebellédi Zoltán polgármester úr és Vantara Gyula képviselő úr tájékoztatta a megjelenteket az elmúlt időszakról, és előre vetítették a 2018-ban megvalósítandó, illetve előttünk álló feladatokat. Az összejövetel végig...


2018.02.02.  
2704 alkalommal olvasva
Modern Városok Program Békéscsabán, 439 milliárd forintból Képgaléria

Ebből az összegből 81 milliárd forint a közvetlen városunkat érintő fejlesztés, az összeg többi része pedig az M44-es gyorsforgalmi út megépítésének költsége. Tegnap Békéscsabára látogatott a Modern Városok Program (MVP) aktualizált helyzetének áttekintése érdekében Kósa Lajos, a megyei jogú városok fejlesztéséért felelős tárca nélküli miniszter. A miniszterrel, a város polgármesterével és alpolgármestereivel, tanácsnokával áttekintettük a városunkat érintő eddigi legnagyobb komplex fejlesztési program minden egyes pontját. Kósa Lajos...


2018.01.31.  
2637 alkalommal olvasva
Évnyitó polgármesteri találkozó Képgaléria

Az idei esztendő első polgármesteri egyeztetőjét tartottuk kedden, Békéscsabán a Körösök Völgye Látogatóközpontban. Elsőként az elmúlt időszak, illetve a tavalyi év legfontosabb eseményeit foglaltuk össze, illetve átvettük a közeljövőben esedékes tennivalókat, kiemelt rendezvényeinket. Mint minden ilyen alkalommal, településenként áttekintettük a TOP-os pályázatokat, beszéltünk a pályázatok aktuális helyzetéről és a legújabb összesítő táblázat segítségével a szükséges teendőkről. Mivel ezt az esztendőt Semmelweis Ignác emlékévvé...


2017.12.29.  
3091 alkalommal olvasva
Ismét Vantara Gyula lett Békés megye fejlesztési biztosa

Újfent Vantara Gyulát, Békés megye 1. számú választókerületének országgyűlési képviselőjét választották ki Békés megye fejlesztési biztosának. Az új mandátum 2018 májusáig szól. A Miniszterelnökséget vezető miniszter a megyei fejlesztési projektek megvalósításának támogatása céljából megyénként egy-egy miniszteri biztost nevezett ki. Vantara Gyulát a megye gazdasági életét, fejlődését befolyásoló feladatra immár hatodik alkalommal kérte fel Lázár János. Vantara Gyula feladata, hogy a megyei jogú városok, a megyei önkormányzatok,...


2017.12.14.  
2669 alkalommal olvasva
Évzáró polgármesteri találkozó Képgaléria

Az idei esztendő feladatainak összegzéséről, az év lezárásáról szólt az általam összehívott, idei utolsó polgármesteri találkozó, melyen a szokásoknak megfelelően Békés megye 1. számú választókerületének településvezetői vettek részt. A körzet országgyűlési képviselőjeként és megyei fejlesztési biztosaként legelőször összefoglaltam a jelenleg futó pályázatokat, átbeszéltük a településeket érintő feladatokat. Visszatekintettünk az elmúlt néhány hónap történéseire, röviden értékeltük, valamint már a januári programokról is egyeztettünk,...Békéscsaba Megyei Jogú Város
legtöbbet olvasott (múlt hónap):
RSS logo feliratkozás az RSS-csatornára feliratkozás
  • Vantara Gyula
    Szent István tér 10. I.emelet 4. ajtó.
    5600 Békéscsaba

    T (+36) 30 / 9454-698
Európai Unió
Kezdőlap Hozzáadás a kedvencekhez Nyomtatás Lap teteje
©2022 Vantara Gyula
parse time: 0.046seconds