szöveg kicsinyítéseszöveg nagyítása
Vantara Gyulát megtalálja:
facebook
YouTube
Twitter
2018.02.02.  
275 alkalommal olvasva
Modern Városok Program Békéscsabán, 439 milliárd forintból Képgaléria

Ebből az összegből 81 milliárd forint a közvetlen városunkat érintő fejlesztés, az összeg többi része pedig az M44-es gyorsforgalmi út megépítésének költsége. Tegnap Békéscsabára látogatott a Modern Városok Program (MVP) aktualizált helyzetének áttekintése érdekében Kósa Lajos, a megyei jogú városok fejlesztéséért felelős tárca nélküli miniszter. A miniszterrel, a város polgármesterével és alpolgármestereivel, tanácsnokával áttekintettük a városunkat érintő eddigi legnagyobb komplex fejlesztési program minden egyes pontját. Kósa Lajos...


2018.01.31.  
251 alkalommal olvasva
Évnyitó polgármesteri találkozó Képgaléria

Az idei esztendő első polgármesteri egyeztetőjét tartottuk kedden, Békéscsabán a Körösök Völgye Látogatóközpontban. Elsőként az elmúlt időszak, illetve a tavalyi év legfontosabb eseményeit foglaltuk össze, illetve átvettük a közeljövőben esedékes tennivalókat, kiemelt rendezvényeinket. Mint minden ilyen alkalommal, településenként áttekintettük a TOP-os pályázatokat, beszéltünk a pályázatok aktuális helyzetéről és a legújabb összesítő táblázat segítségével a szükséges teendőkről. Mivel ezt az esztendőt Semmelweis Ignác emlékévvé...


2017.12.29.  
504 alkalommal olvasva
Ismét Vantara Gyula lett Békés megye fejlesztési biztosa

Újfent Vantara Gyulát, Békés megye 1. számú választókerületének országgyűlési képviselőjét választották ki Békés megye fejlesztési biztosának. Az új mandátum 2018 májusáig szól. A Miniszterelnökséget vezető miniszter a megyei fejlesztési projektek megvalósításának támogatása céljából megyénként egy-egy miniszteri biztost nevezett ki. Vantara Gyulát a megye gazdasági életét, fejlődését befolyásoló feladatra immár hatodik alkalommal kérte fel Lázár János. Vantara Gyula feladata, hogy a megyei jogú városok, a megyei önkormányzatok,...


2017.12.14.  
372 alkalommal olvasva
Évzáró polgármesteri találkozó Képgaléria

Az idei esztendő feladatainak összegzéséről, az év lezárásáról szólt az általam összehívott, idei utolsó polgármesteri találkozó, melyen a szokásoknak megfelelően Békés megye 1. számú választókerületének településvezetői vettek részt. A körzet országgyűlési képviselőjeként és megyei fejlesztési biztosaként legelőször összefoglaltam a jelenleg futó pályázatokat, átbeszéltük a településeket érintő feladatokat. Visszatekintettünk az elmúlt néhány hónap történéseire, röviden értékeltük, valamint már a januári programokról is egyeztettünk,...


2017.12.14.  
387 alkalommal olvasva
Hat megyei település nyert pályázatot Képgaléria

Gerendás, Telekgerendás, Csorvás, Kétsoprony, Csabaszabadi és Újkígyós nyert összesen 272 millió forintot. Egy EFOP-os pályázat révén 250 millió forintot nyert Gerendás, Telekgerendás, Csorvás, Kétsoprony és Csabaszabadi, egy szintén EFOP-os projektnek köszönhetően pedig 22 millió forinthoz jutott hozzá Újkígyós, mégpedig a humán szolgáltatások fejlesztésére – jelentette be a szerdán Békéscsabán tartott sajtótájékoztatón Vantara Gyula országgyűlési képviselő, Békés megyei fejlesztési biztos a hat település polgármestereivel közösen. Vantara...Békéscsaba Megyei Jogú Város
legtöbbet olvasott (múlt hónap): RSS logo feliratkozás az RSS-csatornára feliratkozás
  • Vantara Gyula
    Szent István tér 10. I.emelet 4. ajtó.
    5600 Békéscsaba

    T (+36) 30 / 9454-698
Európai Unió
Kezdőlap Hozzáadás a kedvencekhez Nyomtatás Lap teteje
©2018 Vantara Gyula
parse time: 0.087seconds